+48 697 097 742  

Co-packing

Zatrzymanie się na kontroli jakości produktów, składowaniu i zwykłej wysyłce zamówionych towarów byłoby ograniczaniem się. Dlatego firma G&G proponuje swoim klientom szereg usług dodatkowych, które obejmują co-packing. Jest to usługa bardzo pożądana przez klientów, ponieważ jest bardzo przydatna do pozycjonowania produktu na rynku. Dzięki tej usłudze sprawiamy, że produkt staje się bardziej atrakcyjny dla konsumenta końcowego, a tym samym łatwiejszy w sprzedaży dla klienta, który będzie musiał zająć się jedynie jego pozycjonowaniem na półce.

Czym jest co-packing

Przez co-packing, czyli skrót od contract-packing, rozumiemy różne możliwe przeróbki produktu. W praktyce, mając zwykły produkt zapakowany i zapieczętowany, zmienia się jego wygląd zewnętrzny, stosując opakowanie wtórne lub część tego pierwotnego. Usługa ta obejmuje również wszelkie wykończenia typu etykietowanie, zmiana formatu czy asortymentu. Zamawiając usługę co-packingu klient będzie mógł otrzymać wraz z towarem także zestawy i ekspozytory dla tych produktów. Krótko mówiąc, jest to skuteczna usługa wykończenia zamówionych produktów, które po przybyciu na miejsce przeznaczenia są gotowe do umieszczenia na półkach danego sklepu bez poświęcania dodatkowego czasu na ich eksponowanie.

Usługa co-packingu jest specjalnie zaprojektowana, aby zdobyć konsumenta dzięki zastosowaniu etykiet, taśm samoprzylepnych, opakowań wtórnych, ekspozytorów lub wyświetlaczy, które wzbudzają ciekawość konsumenta.

Firma G&G nie wybiera przypadkowo akcesoriów, które mają być użyte dla produktów na etapie co-packingu. Każdy wybór dokonywany jest na podstawie badań rynku, które okresowo analizują zwyczaje, oczekiwania i wymagania konsumentów. Wyniki tych badań przeprowadzonych przez wykwalifikowany i wyspecjalizowany personel działu marketingu, są analizowane i brane pod uwagę na etapie projektowania co-packingu dla poszczególnych produktów. W ten sposób można zaoferować spersonalizowany produkt o znacznej wartości dodanej w celu wsparcia sprzedaży.

Dlaczego warto zamówić usługę co-packingu w firmie G&G

Firma G&G zajmuje się wszelkimi działaniami logistyczno-magazynowymi, począwszy od odbioru paczek po kontrolę jakości produktów, od etykietowania po definiowanie kodów kreskowych, od przepakowywania po przygotowanie wysyłki, wybierając najbardziej odpowiedni środek transportu w każdym przypadku. Oprócz tych czynności firma G&G oferuje usługi dodatkowe, które mogą być bardzo przydatne dla klienta, pozwalając mu na posiadanie bardziej atrakcyjnego produktu i gotowego do sprzedaży konsumentowi końcowemu. W zakres tych usług wchodzi również co-packing.

Decydując się na zlecenie tej usługi naszemu magazynowi, można zoptymalizować koszty i mieć większą kontrolę nad produktem, który dotrze do miejsca przeznaczenia w atrakcyjnej i odpowiedniej dla danego rynku formie. Firma G&G może liczyć na współpracę z profesjonalnymi doradcami w zakresie projektowania niestandardowych systemów i urządzeń, zdolnych do pakowania, konfigurowania i dostosowywania produktów zgodnie z życzeniami klientów.

Jesteś gotowy, aby zaoszczędzić na kosztach zarządzania?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną indywidualną konsultację

Image

© G&G - PL1180937920 | Powered by ML Soluzioni Web