+48 697 097 742  

Doręczenie kurierowi

Magazyn pracujący dla sprzedaży internetowej nie ogranicza się jedynie do składowania i przygotowywania zamówień, ale zarządza także etapem wysyłki. A zatem bierze na siebie odpowiedzialność za wybór kuriera, który zrealizuje przesyłkę.

Firma G&G ma świadomość, jak ważny i delikatny jest to wybór. Powierzenie zadania niewłaściwemu kurierowi groziłoby zniszczeniem całej terminowej pracy związanej z przygotowaniem zamówienia, co spowodowałoby opóźnienie dostawy lub, co gorsza, dostarczenie produktu uszkodzonego. Dlatego firma G&G starannie wybrała najlepszych kurierów krajowych i międzynarodowych, kierując się ich wydajnością, zapewnieniem terminów dostaw oraz jakością transportu. Nie chcieliśmy oszczędzać kosztem poświęcenia jakości. Wiemy, że ten etap jest bardzo ważny i chcemy zapewnić naszym klientom to, co najlepsze.

Doręczenie kurierowi przygotowanego zamówienia

Po przygotowaniu zamówienia wystarczy je przekazać kurierowi w celu dokonania jego wysyłki. W sprzedaży internetowej każdego dnia magazyny wysyłają pewną liczbę paczek. Dzięki temu możemy zmniejszyć koszty wysyłki, w mniejszym stopniu obciążając konsumenta końcowego, zgodnie z ustaleniami określonymi przez firmę zarządzającą handlem elektronicznym.

Możliwość obniżenia lub nawet zlikwidowania kosztów wysyłki obciążających konsumenta stanowi ważną wartość dodaną, która jest bardzo ceniona przez użytkowników. Przekazując kurierowi wiele paczek w ciągu dnia zwiększa się ryzyko popełnienia błędów przy ich adresowaniu.

Firma G&G potrafi kontrolować ten delikatny etap dzięki pracownikom odpowiedzialnym właśnie za etykietowanie paczek na wyjściu z magazynu. Każde zamówienie posiada jednoznaczny kod, który towarzyszy mu od momentu złożenia zamówienia do momentu, gdy jest gotowe do opuszczenia magazynu. Stały identyfikator, który pozwala uniknąć dostarczania błędnych zamówień. W momencie przekazywania paczek kurierowi wystawiane jest pokwitowanie zawierające kod kreskowy dotyczący wysyłanych zamówień.

Kod ten umożliwia nam i klientowi śledzenie statusu przesyłki, śledząc paczkę na całej jej trasie. To mały gest służący przejrzystości i komfortu. W pewien sposób jesteśmy odpowiedzialni za produkt, dopóki ten nie dotrze do rąk klienta. Dostawy powinny być szybkie, ale w centrum naszej uwagi jest bezpieczeństwo zawartości paczki podczas całej jej podróży.

Konsument zadowolony ze swojego zamówienia jest naszym ostatecznym celem i możemy go osiągnąć tylko poprzez dbałość o każdy etap zamówienia, od momentu jego „narodzin” do momentu jego dostarczenia do miejsca przeznaczenia.

Jesteś gotowy, aby zaoszczędzić na kosztach zarządzania?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną indywidualną konsultację

Image

© G&G - PL1180937920 | Powered by ML Soluzioni Web