+48 697 097 742  

Kompletacja

Sprzedaż internetowa powinna posiadać swoje mocne strony w terminowości i szybkości realizacji zamówień. Reputacja platformy sprzedaży internetowej oparta jest mocno na jakości i terminowości usługi.

Każdego dnia firma G&G pracuje nad zapewnieniem szybkich, bezpiecznych i dokładnych dostaw, pracując z profesjonalistami na etapie składowania i kompletacji oraz na kolejnych etapach przewidzianych w celu dostawy produktów do klienta.

Kompletacja: wybór produktu

Etap kompletacji produktów wydaje się być dość prosty i automatyczny, jeśli magazyn został prawidłowo zorganizowany na etapie składowania. Po przybyciu produktów od firm produkcyjnych, zespół firmy G&G dokonuje ich kontroli jakości, umieszcza na nich etykiety i rozmieszcza je w sposób uporządkowany w pomieszczeniach magazynowych oraz rejestruje ich wejście do magazynu w przeznaczonych do tego programach zarządzających. Po zakończeniu etapu składowania pozostaje tylko czekać na zamówienie od klienta. Na tym etapie kolejny krok wydaje się być dość prosty.

Gdy przyjdzie zamówienie na określone artykuły, pracownicy firmy G&G tworzą listę kompletacyjną, aby wskazać osobom zajmującym się kompletacją, które produkty należy pobrać. Czynność ta jest tym prostsza, im bardziej magazyn jest zorganizowany w sposób uporządkowany i dokładny. W tym przypadku, magazynierzy z listą kompletacyjną w ręku, udają się bezpośrednio do strefy, w której umieszczone są żądane produkty i przenoszą je do strefy w magazynie przeznaczonej do przygotowania zamówień. Listy kompletacyjne mogą odnosić się do większej liczby podobnych do siebie zamówień. To pozwala nam na zmniejszenie kosztów i przede wszystkim redukcję czasu niezbędnego do pełnej realizacji zamówień.

Firma G&G nie lekceważy żadnego z aspektów składających się na proces sprzedaży internetowej, nawet najprostszego i automatycznego etapu, jakim jest pobieranie produktów.

Szybkość i dokładność na każdym etapie jest tak naprawdę niezbędna, aby zagwarantować klientowi szybką, terminową i satysfakcjonującą obsługę oraz liczyć na dokonanie przez niego zakupu również w przyszłości.

Jesteś gotowy, aby zaoszczędzić na kosztach zarządzania?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną indywidualną konsultację

Image

© G&G - PL1180937920 | Powered by ML Soluzioni Web