+48 697 097 742  

Kompletowanie zamówionych zestawów

Realizacja zamówienia często nie ogranicza się do samego wysłania poszczególnych zamówionych materiałów. Zatem firma G&G oferuje kompletowanie zestawów na życzenie klienta. Oznacza to, że po złożeniu zamówienia klient może poprosić magazyn o skompletowanie kilku produktów wtórnych, ale zbliżonych do produktu głównego i często przydatnych do jego sprzedaży. Kompletowanie zamówionych przez klienta zestawów mieści się w funkcjach magazynu i jest wykonywane przez personel przydzielony do składania różnych produktów, tworząc kompletne paczki według potrzeb klienta.

Kompletowanie zestawów: zalety dla klientów i dla magazynu

Kompletowanie produktów w zestawy może okazać się korzystnym wyborem zarówno dla klientów, jak i dla samego magazynu. Zestawy składają się z artykułu głównego, żądanego przez klienta, do którego są dołączone inne artykuły dodatkowe, ale w każdym przypadku przydatne do funkcjonowania lub użytkowania produktu głównego. Firma G&G realizuje głównie zestawy w oparciu o życzenia klientów, ale oferuje również kombinacje produktów, aby zapewnić wartość dodaną do własnej pracy i lepiej zadowolić klientów.

Zestawy mają zalety nie tylko dla klientów, ale także dla samego magazynu. Zamówienia są realizowane w sposób ukierunkowany i ciągły. Klienci, zadowoleni z zamówionych zestawów, zazwyczaj nadal zamawiają ten sam rodzaj kompozycji produktów, co ułatwia magazynowi ocenę ilości artykułów danego typu, które powinien mieć zawsze dostępne.

Kompletowanie zamówionych przez klienta zestawów ułatwia tym samym etap zaopatrzenia magazyn w produkty, ale także etap kompletacji związany z realizacją zamówień.

W tym przypadku margines błędu jest bardzo ograniczony i w sytuacji, gdy jeden z powiązanych produktów nie jest dostępny, można go zastąpić innym przedmiotem pełniącym tę samą funkcję lub zrealizować dostawę po przybyciu produktu do magazynu. Ponadto, otrzymanie przez klienta żądanych produktów w specjalnych zestawach stanowi dla niego duże ułatwienie w wystawieniu ich do sprzedaży. Dlatego firma G&G przygotowuje zestawy produktów do dostawy z myślą o wszystkim, co jest potrzebne do sprzedaży określonych artykułów. Oprócz uwzględnienia życzeń klienta, firma G&G oferuje również inne rozwiązania, które sprawiają, że wysyłany artykuł jest naprawdę funkcjonalny i kompletny.

Kompletowanie zamówionych zestawów

Firma G&G przygotowuje zestawy zgodnie z życzeniami klientów, biorąc również pod uwagę inne czynniki, w tym zmienność artykułów, które mają być zawarte w zestawie w zależności od niektórych produktów. W tym celu oceniana jest liczba modeli produktów, liczba komponentów na model produktu i warianty dla każdego komponentu. Oceniając te czynniki, można stworzyć przemyślane i korzystne zestawy dla każdego. W praktyce określamy liczbę wspólnych komponentów danego typu produktu, zmienne akcesoria oraz całkowitą liczbę wariantów poszczególnych komponentów.

Jesteś gotowy, aby zaoszczędzić na kosztach zarządzania?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną indywidualną konsultację

Image

© G&G - PL1180937920 | Powered by ML Soluzioni Web