+48 697 097 742  

Odnawianie i przepakowywanie

Przepakowywanie odzieży Usługi magazynowania mają duży wpływ na reputację marki. Firma G&G jest świadoma tego aspektu i zdecydowała się mocno zainwestować w odnawianie i przepakowywanie towarów, zwłaszcza w branży odzieżowej. Wiemy, jak ważne jest, aby klient otrzymał zamówioną i oczekiwaną przez siebie odzież w określony sposób, czyli wyprasowaną i perfekcyjną, taką jaką widział na zdjęciach podczas składania zamówienia. Jest to możliwe tylko dzięki uważnej pracy na dwóch kluczowych etapach:

  • w momencie przybycia towaru do magazynu, gdy przeprowadzane są kontrole jakości i integralności każdego pojedynczego artykułu;
  • w momencie odnowienia i przepakowania odzieży, która jest porządkowana przed wysyłką.

Odnawianie i przepakowywanie odzieży

Szczególnie w branży odzieżowej, ale także w wielu innych branżach bardzo ważne jest to, jak dany artykuł prezentuje się klientowi. Wartość estetyczna ma jeszcze większe znaczenie w handlu elektronicznym, ponieważ klient wybiera przez Internet dany artykuł i oczekuje, że otrzyma go w domu w dobrym stanie, czyli wyprasowany i dopracowany w każdym szczególe, taki jak ten, który widział na zdjęciu na stronie internetowej. Dlatego ważne jest, aby zwracać szczególną uwagę na szczegóły na każdym etapie pracy w magazynie, a w szczególności na etapie przepakowywania odzieży.

Firma G&G zapewnia dział zajmujący się wyłącznie profesjonalnym odnawianiem odzieży lub produktów, w tym również protokołami kontroli jakości, aby lepiej zarządzać głównymi problemami związanymi z obsługą i transportem odzieży. Są bowiem artykuły, które wymagają zachowania szczególnej ostrożności podczas transportu, np. ubrania wiszące, ubrania wykonane z delikatnych tkanin, niektóre dodatki i obuwie, które muszą zachować swój kształt. Z tymi artykułami należy obchodzić się w szczególny sposób, na przykład skrupulatnie je składować, wykorzystując odpowiedni transport i technologicznie zaawansowany sprzęt.

Na przestrzeni lat firma G&G zdobyła duże doświadczenie w usługach magazynowania i logistyki w branży odzieżowej i obuwniczej.

Specjalizujemy się w obsłudze odzieży delikatnej oraz w przepakowywaniu odzieży z wadami produkcyjnymi typu nieprzyszyte guziki czy ubrania pomarszczone. Dzięki wyspecjalizowanemu w tych zadaniach personelowi oraz zastosowaniu najnowocześniejszych maszyn możemy zagwarantować odpowiednie przepakowywanie produktów, a tym samym najwyższy poziom wydajności dla klientów, zarówno dla konsumentów końcowych, którzy będą zadowoleni z zakupów, jak i dla firm produkcyjnych, których reputacja będzie pozytywnie oceniana.

Jesteś gotowy, aby zaoszczędzić na kosztach zarządzania?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną indywidualną konsultację

Image

© G&G - PL1180937920 | Powered by ML Soluzioni Web