+48 697 097 742  

Sprzedaż internetowa

Handel elektroniczny stał się bardzo ważnym kanałem dystrybucji w branży odzieżowej i w wielu innych. W związku z tym firma G&G poświęciła część swoich usług właśnie sprzedaży internetowej, udostępniając swoim klientom strefy przygotowane dla tego szczególnego kanału.

W sprzedaży internetowej bardzo ważne jest, aby móc polegać na dobrze zorganizowanym, precyzyjnym i zaopatrzonym magazynie, zdolnym do jak najszybszej realizacji zamówień. W handlu elektronicznym to właśnie terminowość odgrywa zasadniczą rolę: klient znajduje w internecie artykuł, który mu się podoba, dokonuje płatności kartą kredytową i oczekuje, że zostanie on mu doręczony do domu następnego dnia lub w ciągu kliku najbliższych dni. Aby tak się stało, niezbędna jest zatem doskonała praca magazynu, na wszystkich etapach, które go dotyczą.

Firma G&G, dzięki swojemu doświadczeniu i kompetencji personelu, oferuje magazyn doskonale przygotowany dla rynku sprzedaży internetowej. Szczegółowo śledzimy każdy etap, zawsze mając na uwadze znaczenie terminowości i dokładności.

Od składowania po podejmowanie artykułów z magazynu, od przygotowania zamówienia po późniejsze przekazanie go kurierowi, aż po zarządzanie zwrotami. Firma G&G śledzi cały proces, który jest złożony i skrupulatny oraz stanowi podstawę wszelkich działań sprzedaży internetowej.

Zasadnicza rola magazynu w sprzedaży internetowej

W ramach sprzedaży internetowej mamy do czynienia z wieloma działaniami. Wiele artykułów jest sprzedawanych przez różne kanały, ale nie rzadko występują strony internetowe, na których sprzedawany jest dokładnie ten sam artykuł po cenach, które nie różnią się zbytnio od siebie. W tym przypadku różnica polega więc na terminowości przyjęcia towaru, a wiec ważna jest możliwość liczenia na sprawny, dokładny i punktualny magazyn. Klient, który otrzyma zamówiony artykuł szybko i zgodnie z oczekiwanymi warunkami, chętnie napisze pozytywny komentarz, który będzie miał ogromny oddźwięk w sieci i wpłynie na zwiększenie sprzedaży. Firma G&G udostępnia wszystkie swoje usługi w zakresie sprzedaży internetowej, od tych najbardziej podstawowych po te dodatkowe, koordynując i śledząc każdy etap zamówienia. Firma G&G zajmuje się w szczególności:

  • składowaniem artykułów zamawianych przez internet;
  • pobieraniem żądanych artykułów z magazynu;
  • przygotowywaniem zamówień do wysyłki;
  • dostarczaniem paczek do kuriera;
  • zarządzaniem zwrotami.

Jesteś gotowy, aby zaoszczędzić na kosztach zarządzania?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną indywidualną konsultację

Image

© G&G - PL1180937920 | Powered by ML Soluzioni Web