+48 697 097 742  

Wkładanie artykułów w worki foliowe

Etap pakowania jest kluczowy w zarządzaniu magazynem, podobnie jak wiele innych etapów obsługi produktu. Chodzi o znalezienie odpowiedniego pokrycia dla artykułów wychodzących z magazynu, które przeszły etap kontroli jakości.

Firma G&G dba o ten etap z najwyższą uwagą, ponieważ zależy nam na zagwarantowaniu jakości produktu w momencie dostarczenia go do klienta. Zatem wybór opakowania nie jest pozostawiony przypadkowi. Dla każdego artykułu wybieramy opakowanie najlepsze dla zachowania jego właściwości.

Pakowanie i wkładanie artykułów w worki foliowe

Firma G&G zajmuje się całym etapem przygotowania wysyłek. Rozpoczyna się od etapu kompletacji, czyli pobierania artykułów z regałów magazynu. Następnie ma miejsce etap pakowania produktów, a w dalszej kolejności ich wysyłka. Na tym etapie koncentrujemy się na budowie opakowania, w którym będzie znajdował się żądany artykuł podczas wysyłki tak, aby ten dotarł do miejsca przeznaczenia w całości i zachowując właściwości, z jakimi wyszedł z magazynu.

Opakowanie wybieramy w zależności od rodzaju produktu lub towaru przeznaczonego do przetransportowania. Kompletacja i pakowanie do etapy bardzo delikatne w zarządzaniu magazynem i firma G&G poświęca im najwyższą uwagę i profesjonalizm, inwestując w szkolenie wykwalifikowanego i kompetentnego personelu.

Firma szkoli pracowników odpowiedzialnych za pakowanie w zakresie obsługi pakowarek, które wykonują dużą część pracy, jeśli są prawidłowo ustawione i sprawdzone.

Podczas procesu pakowania zawsze upewniamy się, że jakość produktu nie ulega zmianie, mając na celu zapewnienie wydajności i jakości produktu.

Ostatnio do wysyłki artykułów, którym nie grozi pęknięciem podczas transportu, wybieramy worki foliowe. Są to worki wykonane z polietylenu, zwykle przezroczyste, dostępne w różnych rozmiarach, które umożliwiają transport artykułów w sposób uporządkowany. Zwykle ten rodzaj opakowania stosowany jest dla artykułów odzieżowych, w szczególności tych sprzedawanych w ramach handlu elektronicznego.

W przypadku artykułów, które wymagają zabezpieczenia podczas transportu, stosujemy zwykle worki z folii bąbelkowej, są to także worki wykonane z polietylenu, ale posiadają bąbelki, które zabezpieczają artykuł podczas transportu przed wszelkimi uderzeniami czy zderzeniami z innymi powierzchniami.

Wkładanie artykułów w worki foliowe w celu zapewnienia porządku i skatalogowania

Wkładanie artykułów w worki foliowe ma wiele zalet. Ten rodzaj opakowania stosujemy wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, ponieważ jest ono lekkie, bezpieczne, a jednocześnie łatwe w otwieraniu, oraz zapewnia porządek i katalogowanie wysyłanych produktów.

Szczególnie w przypadku odzieży wybieramy worki foliowe, ponieważ wkładając do nich swetry, spódnice, koszule, spodnie i wiele innych rzeczy możemy wyeksponować przywieszkę z rozmiarem i ceną. W ten sposób klient może od razu się zorientować, nawet bez otwierania całego opakowania, że doszło do błędów w wysyłce. Ponadto pakowanie w worki foliowe jest bardzo proste do wykonania, a przy pomocy specjalnych maszyn i wydajnego personelu firma G&G zapewnia szybkie pakowanie, znacznie skracając czas wysyłki towarów.

Jesteś gotowy, aby zaoszczędzić na kosztach zarządzania?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną indywidualną konsultację

Image

© G&G - PL1180937920 | Powered by ML Soluzioni Web