+48 697 097 742  
  • Home
  • Outsourcing firmy G&G

Outsourcing firmy G&G

Firma G&G powstała w 1997 roku, mając duże perspektywy, które z biegiem czasu osiągnęła dzięki ciągłej organizacji i zaangażowaniu.

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w niestandardowych usługach outsourcingowych dla firm, które chcą zlecić składowanie towarów, a także różne powiązane usługi logistyczne.

Z warszawskiego biura firma G&G obsługuje firmy z różnych sektorów w ponad 20 krajach na całym świecie. Od produkcji po co-manufacturing, zajmujemy się działem przemysłowo-logistycznym, a także usługami magazynowymi, pakowania (co-packing) i logistyki dla sklepów internetowych.

Dla najważniejszych sektorów, w których z powodzeniem działamy, wykonujemy i obsługujemy produkty z branży modowej, elektronikę, upominki, produkty dydaktyczne, artykuły gospodarstwa domowego oraz produkty higieny osobistej i kosmetyki.

Naszą misją jest eliminowanie wszelkich problemów związanych z produkcją i sprzedażą, w tym dystrybucją, dla naszych firm-klientów. Dzięki naszemu wsparciu łatwiej będzie im skoncentrować swoją energię na najważniejszych celach z zakresu marketingu czy struktury korporacyjnej.

Outsourcing w branży modowej

W szczególności stanowi punkt odniesienia dla branży odzieżowej, oferując usługi w zakresie produkcji i pakowania, które obejmują również odnowę odzieży i uzupełnianie kolekcji.

Współpracujemy z różnymi międzynarodowymi firmami działającymi w branży modowej, posiadającymi nienaganną organizację w zarządzaniu procesami związanymi z produkcją, dostawą i zaopatrzeniem sklepów. Nasz zakład o powierzchni około 6000 metrów kwadratowych umożliwia obsługę 30 milionów artykułów rocznie. Ponadto jesteśmy w stanie zwiększyć powierzchnię i moce przerobowe w zależności od potrzeb sezonu i kolekcji. Śledzimy również tworzenie gotowych do sprzedaży wtórnych elementów odzieży (ready-to-sale). Wśród naszych usług oprócz produkcji można znaleźć również kompletowanie, pakowanie w opakowania zbiorcze oraz przepakowywanie produktów z kodami kreskowymi EAN.

Składowanie, logistyka i transport

Dzięki znajomości procesów logistycznych oraz wykorzystaniu niestandardowych technologii informatycznych, jesteśmy w stanie zapewnić pełną usługę magazynowania i dystrybucji. Po wyprodukowaniu produktów wysyłamy je zgodnie z potrzebami poszczególnych rynków. Współpracujemy z firmami z wieloletnim doświadczeniem w branży transportu międzynarodowego, gwarantując terminowe i niezawodne dostawy produktów.

Jako firma stale podążająca za nowymi ewolucjami marketingu świadczymy również usługi dla sklepów internetowych. Posiadamy powierzchnie magazynowe przeznaczone do sprzedaży w handlu elektronicznym. Możemy składować twoje produkty i realizować zamówienia dzięki pełnej usługi logistyki dla sklepu internetowego. Podstawą naszej pracy jest precyzja w odniesieniu do każdego zamówienia.

Zaufaj profesjonalizmowi tych, którzy znają każdy szczegół produkcji i dystrybucji: otrzymasz produkty gotowe, zapakowane i dostarczone w dowolne miejsce!

Jesteś gotowy, aby zaoszczędzić na kosztach zarządzania?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną indywidualną konsultację

Image

© G&G - PL1180937920 | Powered by ML Soluzioni Web