+48 697 097 742  

Transport

Organizowanie pracy magazynu, który każdego dnia obsługuje wiele zamówień, wymaga dużej świadomości swoich mocnych stron. Zdolność produkcyjna firmy G&G wynosi 6 milionów artykułów na miesiąc. Duża liczba towarów przybywających, przechodzących i wychodzących z magazynów firmy G&G, którego koordynacja ma podstawowe znaczenie, aby w jak najlepszym stopniu zaspokoić potrzeby klientów. Transport z pewnością stanowi jeden z podstawowych elementów łańcucha produkcyjnego naszych magazynów. Aby zapewnić dobrą obsługę, konieczne jest zagwarantowanie sprawnego transportu, zarówno w celu utrzymania jakości przewożonych towarów, jak i dotrzymywania wyznaczonych terminów dostaw, a także ich cen.

Transport jest kluczowym etapem logistyki: może skonsolidować pracę wykonaną wewnątrz magazynu (kontrola jakości, katalogowanie, pakowanie itp.) lub zniweczyć ją w bardzo krótkim czasie. Dlatego współpracujemy z najlepszymi partnerami w zakresie transportu, głównie transportu drogowego, ale także innego, i prowadzimy na bieżąco kontrole jakości oferowanych usług oraz również stopnia zadowolenia klientów z jakości otrzymywanych produktów i terminów dostaw.

Koszty a zmienne

Zarządzanie transportem wymaga jednak stałego monitorowania, gdyż koszty ponoszone przez firmy w tym zakresie stanowią 45% całkowitych kosztów logistyki dystrybucji. Koszty zmieniają się również w zależności od wahań cen paliwa, ale prawidłowe zarządzanie innymi czynnikami może zagwarantować utrzymanie kosztów transportu produktów bez nadmiernego obciążania klientów. Pozostałe zmienne, które mogą wpłynąć na transport, to np. warunki pogodowe, konflikty regionalne, możliwe wypadki i zboczenia z trasy. Są to wszystkie nieprzewidziane zdarzenia, które grożą wydłużeniem czasu dostawy i mogą mieć bezpośredni wpływ na koszty transportu. W szczególności, opóźnienia w dostawie, nawet jeżeli spowodowane nieprzewidzianymi zdarzeniami, prowadzą do zmniejszenia zadowolenia klienta, co może mieć również wpływ na działalność firmy. Firma G&G opracowała protokół postępowania w przypadku każdego rodzaju sytuacji awaryjnej, ograniczając do minimum ryzyko związane z tymi nieprzyjemnymi niedogodnościami na etapie transportu.

Staranny dobór partnerów w zakresie transportu

Firma G&G starannie dobiera partnerów, z którymi współpracuje w zakresie wszelkiego rodzaju transportu. W przypadku bliskich i łatwo dostępnych miejsc najczęściej korzystamy z transportu drogowego, ale nie należą do rzadkości przesyłki za ocean, które wymagają skorzystania z transportu samolotowego, aby zapewnić szybką dostawę zamówionych produktów, a w każdym razie dostawę w terminach przewidzianych na etapie zamówienia. Dzięki szczególnej staranności przy wyborze partnera, firma G&G może zapewnić każdy rodzaj transportu w dowolne miejsce po bardzo korzystnych cenach. To nie wszystko. Firma G&G nieustannie pracuje nad zapewnieniem szybkich i bezpiecznych dostaw: każdy produkt jest śledzony od momentu jego przybycia do magazynu do czasu jego wysyłki, co stanowi bardzo delikatny etap, który nieustannie śledzą pracownicy firmy G&G cechujący się wysokimi kompetencjami i profesjonalizmem.

Jesteś gotowy, aby zaoszczędzić na kosztach zarządzania?

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną indywidualną konsultację

Image

© G&G - PL1180937920 | Powered by ML Soluzioni Web