Usprawnienie podróży książek na całym świecie

Rozumiemy delikatną i skomplikowaną drogę, jaką pokonuje książka od momentu jej powstania do dotarcia do rąk czytelników na całym świecie.

Image
Image

Centrum kompleksowych usług związanych z książkami

W G&G rozumiemy, jak ważna jest satysfakcja klienta. Nasze rozwiązania logistyczne stawiają na pierwszym miejscu podejście zorientowane na klienta, zapewniając płynne i przyjemne doświadczenie zarówno wydawcom, jak i czytelnikom.

Nasze usługi logistyczne są dostosowane do unikalnych wymagań różnych rodzajów książek, zapewniając, że każde dzieło literackie otrzyma opiekę i uwagę, na jaką zasługuje w całym procesie logistycznym.

Głębokie zanurzenie w świecie literatury

W świecie książek terminowa dostawa jest
najważniejsza.

Rewolucja w dystrybucji książek

Od rozwiązań magazynowych dostosowanych do unikalnych wymiarów książek po zaawansowane systemy zarządzania zapasami, gwarantujemy bezpieczne i zorganizowane przechowywanie Twoich literackich skarbów.

Nasze usługi transportowe są precyzyjnie dostosowane do specyficznych potrzeb branży wydawniczej. Niezależnie od tego, czy chodzi o przesyłki masowe do sprzedawców detalicznych, czy indywidualne zamówienia do czytelników, oczekuj niezawodnej i punktualnej sieci dostaw. Od magazynu do drzwi, zapewniamy, że każdy rozdział Twojej literackiej podróży zakończy się sukcesem.

Image

G&G: Twój partner w logistyce i magazynowaniu książek

Image

Twoje dedykowane rozwiązania zapewniają bezpieczne przechowywanie i efektywną dystrybucję Twoich skarbów literackich, niezależnie od tego, czy jesteś wydawcą, autorem, czy sprzedawcą detalicznym.

Od zarządzania zapasami po realizację zamówień – zaufaj firmie G&G, która usprawni Twój łańcuch dostaw książek i usprawni swoje operacje.

Prośba o informacje

Please fill in the required fields
Please fill in the required fields
Please fill in the required fields
Please fill in the required fields
Please fill in the required fields
Please fill in the required fields
Please fill in the required fields
logo

Zwiększ wydajność, oszczędzaj koszty i zwiększ niezawodność dzięki naszym rozwiązaniom dla magazynów logistycznych.

G&G WMS LOGISTICS Spółka z o.o. (formerly: G&G.PL Spółka z o.o. Sp.k.)

G&G specjalizuje się w dostarczaniu niestandardowych rozwiązań logistycznych w celu zwiększenia wydajności łańcucha dostaw. Koncentrując się na usługach dostosowanych do indywidualnych potrzeb, priorytetowo traktujemy optymalizację operacji magazynowych, aby sprostać wyjątkowym wymaganiom Twojej firmy.

GŁÓWNA SIEDZIBA
ul. Homera 33a
Warszawa 04-624
CENTRALA MARKI
ul. Okólna 45, Hala A
Marki 05-270